Zespół

Działamy jednocześnie na dwóch kontynentach w dwóch strefach czasowych zapewniając szybki i bezpośredni kontakt z naszymi Klientami.

Michał Nagłowski

Michał Nagłowski

Specjalista w zakresie finansów, bankowości oraz projektów doradczych. Blisko dwudziestoletnie doświadczenie zdobywał w renomowanych międzynarodowych firmach doradczych i banku o globalnym zasięgu. Kierował zespołem kilkudziesięciu osób w kraju i był odpowiedzialny za międzynarodowe projekty obejmujące obszar Azji, Europy i Bliskiego Wschodu. Absolwent Wyzszej Szkoly Przedsiebiorczosci i Zarzadzania im Kozminskiego w Warszawie. Prywatnie miłośnik triatlonu na długim dystansie (ukończone kilkanaście zawodów Ironman na czterech kontynentach), trener triatlonu, skoczek spadochronowy i motocyklista.

Katarzyna Nagłowska – Kalisiak

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w niezliczonej ilości projektów marketingowych dla międzynarodowych i krajowych marek. Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej; kierunek Zarządzanie i Marketing. Pasjonatka ludzi, relacji, podróży. Odporna na stres wieczna optymistka. Wierzy w siłę rekomendacji i networkingu.

Katarzyna Nagłowska – Kalisiak

Kontakt
ODDZIAŁ W SINGAPURZE

SINGA-POL PTE. LTD.

12 MARINA VIEW #23-01

ASIA SQUARE TOWER 2

SINGAPORE 018961

TEL. +65 8468 3454

MICHAL@SINGAPOL.SG

WWW.SINGAPOL.SG

Zobacz na mapie

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym azjatyckim biurem w Singapurze.

powrót

Kontakt
ODDZIAŁ W POLSCE

SINGA-POL Sp. z o.o.

UL. ŻELAZNA 59/1402

00-848 WARSZAWA

TEL. +48 504 178 412

KATARZYNA@SINGAPOL.PL

WWW.SINGAPOL.PL

Zobacz na mapie

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym europejskim biurem w Warszawie.

powrót